Пошук закордонних товарів/послуг, партнерів

пошук за кордоном.jpg 

Ведення бізнесу з Китаєм стало життєвою необхідністю для більшості компаній, оскільки поставки з Китаю дозволяють домогтися найвигіднішої маржі на обладнання, електроніку, одяг, техніку, авто товари, сувенірну продукцію та інші товари. Іншими словами, поставка товарів з Китаю дозволяє знизити витрати виробництва і збільшити конкурентоспроможність підприємства.

На підставі клієнтського докладного запиту та/або технічного завдання, складеного в довільній формі, ми здійснюємо:

  • Пошук партнерів і товарів в Китаї.
  • Пошук виробників або постачальників в Китаї. 

За найбільш комерційно привабливою для клієнта пропозицією ми проводимо подальшу роботу - узгодження термінів, умов угоди, доставку товарів та ін.

  • Розрахунок вартості доставки та митного очищення.
Якщо ж ви знаєте, який товар Ви хочете замовити в Китаї, або у вас є вантаж, який потрібно прорахувати і відправити – надсилайте запит описом замовлення або інформацією по вантажу.

 
Для прорахунку доставки та митного очищення вантажу необхідна наступна інформація:

- місцезнаходження фабрики, ринку або магазину;
- найменування товару з докладним описом (бажано фото);
- вартість інвойсу-рахунку;
- вага вантажу (брутто);
- об’єм вантажу.
- умови поставки (згідно INCOTERMS 2010).


Передоручивши нам пошук товарів у Китаї і організацію доставки в Україну, ви будете позбавлені від величезних витрат часу і сил, які краще направити на розвиток свого бізнесу на батьківщині.

Недостатньо знайти потрібний товар у виробника - необхідно також переконатися у відповідності його вашим вимогам, перевірити якість товару, оформити документи та організувати доставку. Це робота для цілого відділу - і звернувшись за даною послугою до нас, ви можете не тільки бути впевнені, що вчасно отримаєте замовлені товари, але і заощадите на відділі поставок, таким чином зменшуючи витрати вашої компанії.

Ми надаємо нашим клієнтам всі необхідні гарантії, допомагаємо в закупівлі товару, формуванні вантажу, оформленні необхідних супровідних документів.

У нашої компанії існує обширна база товаровиробників Китаю, ми відвідуємо виставки і стежимо за новинками, таким чином постійно оновлюючи наші дані. Перевіряємо благонадійність своїх і ваших партнерів та несемо відповідальність за взяті на себе зобов'язання.